Shenzhen Kinda Technology Co, Ltd

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shenzhen Kinda Technology Co., Ltd

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Shenzhen Kinda Technology Co., Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen Kinda Technology Co., Ltd Sertifikalar
1. Sistem, akım akımı olmadan sorunsuz bir şekilde başlatılır; 2. Eski sistemden çok daha yüksek verimlilik; 3. Eski sisteme göre kayda değer enerji tasarrufu; 4. Sistem sorunsuz ve stabil çalışır, çok düşük akım.

—— Malezyalı ortak

Makine sürekli çalışır ve yüksek kaliteli makine çok iyidir.

—— Rus ajan

Shenzhen Kinda Technology Co., Ltd

1 2 3
Shenzhen Kinda Technology Co., Ltd Shenzhen Kinda Technology Co., Ltd Shenzhen Kinda Technology Co., Ltd
Şirket ön büro Çalışma Alanı Toplantı Salonu

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : Tür
No. Çalışanları : 300~500
Yıllık satış : 12000000.00-15000000.00
Yıl kurulan : 2012
İhracat p.c : 20% - 30%
2012 yılında kurulan Shenzhen Kinda Technology Co, Ltd, bir teknoloji yenilik kuruluşudur. İhracat servo tahrik üretiminde uzmanlaşmış, sürekli mıknatıslı senkron motorlar, ürün tasarımı, geliştirme ve üretimi entegre. Firmamız uygun ulaşım ile Shenzhen kentsel alanda yer almaktadır. Şirketimizin tüm ürünleri uluslararası kalite standartlarını benimsemektedir ve ürünler yurtdışına ihraç edilmektedir ve yurtiçinde ve yurtdışında birçok pazarlara sahiptir.

Mevcut kendi inşa fabrikamız 10.000 metrekarelik bir alanı kaplar ve yaklaşık 300 çalışanı vardır. Yıllık 150 milyon dolarlık satış, ürünlerin yüzde 60'ı yurt dışına ihraç ediliyor.

Şirket EMC elektromanyetik uyumluluk laboratuarı, performans laboratuarı ve 0.4KW ~ 630KW gibi laboratuar ekipmanları gibi gelişmiş ve güvenilir laboratuarlara sahiptir. PCBA ürün hattının% 100'ü üst seviye otomatik test sistemi ile test edilir. Tüm makine performans testi için tam otomatik bir sistem benimser ve bitmiş ürün% 100 niteliklidir. Üretim sürecinin kalite kontrolüyle aynı zamanda, CQC CE belgesine sahibiz.

Yüksek kaliteli ürünler ve mükemmel müşteri hizmetleri göz önüne alındığında, küresel bir satış ağı kurduk. Şirketiniz ürünlerimizden herhangi biriyle ilgileniyorsa veya bir sipariş niyeti varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bize katılın, işin tadını çıkarın.

İletişim bilgileri
Shenzhen Kinda Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Tim

Faks: 86-755-85240502

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin