Shenzhen Kinda Technology Co, Ltd

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shenzhen Kinda Technology Co., Ltd Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Shenzhen Kinda Technology Co., Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen Kinda Technology Co., Ltd Sertifikalar
1. Sistem, akım akımı olmadan sorunsuz bir şekilde başlatılır; 2. Eski sistemden çok daha yüksek verimlilik; 3. Eski sisteme göre kayda değer enerji tasarrufu; 4. Sistem sorunsuz ve stabil çalışır, çok düşük akım.

—— Malezyalı ortak

Makine sürekli çalışır ve yüksek kaliteli makine çok iyidir.

—— Rus ajan

  • Üretim hattı
    Tüm montaj ve üretim prosesi, tüm PCBA kartlarında üç-prova muamelesi gerçekleştiren iki adet PCBA üç geçirmez otomatik püskürtme ekipmanından oluşur.
    Daha sonra, 4 set PCBA otomatik test ekipmanı, PCBA'nın tüm fonksiyonel parametrelerinin% 100'ünü test edecek ve 6 montaj hattı makineyi birleştirecektir. Tüm monte edilmiş makineler 24 saat 60 ° C'de çalıştırılmalı ve daha sonra otomatik makine test platformu kullanılacaktır. Her makine test için fabrikada tamamlandı. Her işlemin, her bir makinenin% 100 nitelikli olmasını sağlamak için operasyonel prosedürler ve kalite yönetimi vardır.

  • Ar-Ge
    Kuruluşundan bu yana, şirket her zaman "yetenek stratejisini" yerleştirmiş, çeşitli test ekipmanlarıyla donatılmış deneyimli yüksek teknoloji yeteneklerini aktif olarak işe almıştır, yeni ürünlerin ve yeni teknolojilerin geliştirilmesine ve yenilikçiliğine büyük önem vermektedir. Şirketin ana rekabet gücü.

İletişim bilgileri
Shenzhen Kinda Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Tim

Faks: 86-755-85240502

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin